Bandjes

Hoe kun je ons bereiken?

Contact met speltakken

Wilt u graag met uw kind komen kijken bij onze scoutinggroep?


Neemt u dan contact op met de betreffende speltak via mail met vermelding van uw telefoonnummer zodat uw kind op het juiste moment enkele keren vrijblijvend kan komen kijken.

Bevers
Jongens en meisjes
5 t/m 7 jaar bevers@scoutinga15.nl
Welpen
Shanti's (meiden)
Bonobo's (jongens/meiden)
Mowgli's (jongens)
7 t/m 11 jaar welpen@scoutinga15.nl
Blauwe vogels
Jongens en meiden
18+ blauwevogels@scoutinga15.nl
Meidenscouts
Meiden
11 t/m 15 jaar meidenscouts@scoutinga15.nl
Verkenners
Jongens
11 t/m 15 jaar verkenners@scoutinga15.nl
Explorers
Jongens en meiden
15 t/m 18 jaar explorers@scoutinga15.nl
Stam Afslag 26 / Roverscouts
Jongeren
18+ stam@scoutinga15.nl

 

Contactpersonen / Contact met groepsbestuur

Voorzitter

Jelle den Butter

Tel: 06 30 79 02 66
bestuur@scoutinga15.nl

Secretaris / Ledenadministratie

Sandra Nederlof

secretaris@scoutinga15.nl

Algemene bestuursleden

Jurgen van Veen
Paula Nederlof
Dennis Klop

Bestuurslid / Penningmeester

Stephen Stam

penningmeester@scoutinga15.nl

Gebouwverhuur

Henk Vlot

Cora Putters

Tel: 06 46 31 88 69
verhuur@scoutinga15.nl

(Materiaal)Beheerder

Kees Boxman

Tel: 06 21 57 02 70
materiaal@scoutinga15.nl

Vertrouwenspersonen

Rob Emmen

Tel: 0184 42 43 70
vertrouwenspersoon1@scoutinga15.nl

Ellen van der Herik

vertrouwenspersoon2@scoutinga15.nl

 

Adres

Sliet 2, 3371 KK

Hardinxveld-Giessendam