Scouts winnen 1e prijs bij Merwedewandeltocht

De scouts van Scouting A15 hebben de Merwedewandeltocht 2014 gelopen. De hele ochtend had het al geregend, maar gelukkig klaarde het ’s middags vlak voordat we van start gingen aardig op. Het bleef nog wel een beetje regenen maar de Scouts lieten zich niet kennen en liepen vrolijk 10 kilometer door Hardinxveld en omgeving. Bij Theetuin ‘ t Groene Broek hadden we even pauze en konden we in de gezellig tuin zitten.

Nadat we weer terug waren bij de start kreeg iedereen een mooie medaille en uiteindelijk bleek dat we ook nog de 1e prijs hadden gewonnen. Hier hebben we een mooie beker voor gekregen, zie foto.

 

Scouting A15 Padvindsters Verkenners Merwedewandeltocht 2014 2014-05-10 15.44.23

Geplaatst in Scouting A15 Algemeen

Reacties zijn gesloten.