Scouts naar Landelijke Scoutingwedstrijden

Scouts van Scouting A15 naar Landelijke Scoutingwedstrijden
In het pinksterweekend waren in Baarn de Landelijke Scoutingwedstrijden. Een ploeg van de verkenners heeft zich hiervoor geplaatst via de Regionale Scoutingwestrijden. Zij horen dus al bij de 100 beste ploegen van Nederland! De scouts hebben het erg naar hun zin gehad tijdens het weekend. Uiteindelijk zijn ze op de 67e plaats geëindigd. Zie voor de complete uitslag deze link naar een pdf. Voor verslagen en foto’s van de Landelijke Scoutingwedstrijden kijk op scoutingwedstrijden.nl. Als de PL de volgende keer ook zijn uniform meeneemt kunnen we misschien nog wel hoger eindigen :p.

Op de foto van links naar rechts: Robert, Max, Lucas, Jeroen, Matthijs en Jordi.

Geplaatst in Verkenners

Reacties zijn gesloten.