Overnachting welpen

Dit weekend hebben we een spannende overnachting gehad. We werden blij verrast door de aanwezigheid van een Viking. Wat blijkt…we worden tijdens ons kamp bij de Vikingen te Santpoort uitgenodigd. Samen met hen gaan we een echt Viking feest vieren. En we mogen nog een paar extra nachtjes blijven ook!!

De Vikingen hadden voor onze overnachting heel de welpenzaal omgetoverd tot het ruim van een Viking Schip. Dat was best spannend om daarin te slapen.
Ook hebben we echte Viking fakkels gemaakt en Noors Vlaggenroof gespeeld. Tijdens dit spel werden we onderbroken door een Viking die allemaal raar lachte. Deze Viking gooide wat naar ons toe. Het was een fles met daarin een code die we moesten kraken.
De Viking wilde ons testen….. er blijken in Santpoort namelijk allemaal rare dingen te gebeuren waar niemand grip op heeft. En wij mogen komen helpen om die mysteries te ontrafelen…..spannend!!

Stoelendans op Vikingen muziek.

Stoelendans op Vikingen muziek.

 

Onze zelfgemaakte fakkels!

Onze zelfgemaakte fakkels!

 

Het spel 'kubb' spelen, een Noors spel.

Het spel ‘kubb’ spelen, een Noors spel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geplaatst in Welpen

Reacties zijn gesloten.