Kamp Kandersteg 2012 (Dag 3&4)

 

Zie hier de foto’s van dag 3 en 4

Dag 3 – Verkenners
We werden gewekt met pannen om 7 uur. Om een uur of 8 gingen we naar de kabelbaan. Daar van daan zijn we naar de Oeschinensee gegaan op 1600 meter hoog. Daar hebben we onze lunch gegeten. Toen moesten we nog een stuk naar boven lopen en de groep werd gesplitst in twee groepen. Iedereen werd moe en toen we stopten om te rusten was het nog heel ver. Toen we verder nog verder moesten lopen kwamen we bij touwen en die leiden ons naar het huis. Bij het huis was een gletsjer waar we op zijn geweest. Het eten was heel lekker en toen we naar bed gingen waren we heel moe en gingen we direct slapen.

Dag 4
We werden wakker om 7 uur op 2562 meter. We gingen ontbijten en er was lekker brood met jam, smeerkaas en kaas en als drinken thee, koffie en melk. Wat later gingen we onze spullen opruimen en pakte onze tassen om ons voor te bereiden op de terugtocht naar beneden. Tijdens de terugtocht ging alles goed. Het was zwaar, maar het was wel een super mooi uitzicht. Na de terugreis van 2562 meter mochten we in een meer zwemmen op 1600 meter. Daarbij gingen we ook nog lekker lunchen. De lunch was meegebracht door de padvindsters die ook de berg op waren gelopen. Vervolgens kwamen we bij Kandersteg het dorp. Vanaf het dorp was het nog 1,5 kilometer lopen naar het kampterrein. Toen gingen we even uitrusten en later gingen we voetballen. Na het voetballen gingen we pannenkoeken bakken en opeten. Na het opeten gingen we jammer genoeg afwassen. Na het afwassen gingen we fikkie steken en uitrusten van de hele dag. Einde.

Stukje geschreven door de Kaaimannen.

Geplaatst in Scouting A15 Algemeen

Reacties zijn gesloten.