Jantje Beton Collecte 2010

Algemene informatie
Scouting A15 collecteert voor Jantje Beton. De helft van de opbrengst gaat rechtstreeks naar de clubkas, de andere helft is voor Jantje Beton. Als iedereen twee avondjes komt collecteren kunnen we een leuk bedrag ophalen. Samen staan we sterk!

Over Jantje Beton

Veel kinderen spelen minder buiten dan ze zouden willen. Oorzaken hiervan zijn onder andere een gebrek aan geschikte speelruimte, het ontbreken van kinderen om mee te spelen en ouders die kinderen niet meer buiten (durven te)laten spelen. Daarom initieert, ondersteunt en organiseert Jantje Beton zelf activiteiten zodat kinderen weer zorgeloos buiten kunnen spelen. Kijk voor meer informatie op http://www.jantjebeton.nl

Praktische informatie
–      De collecte is op dinsdag 2 maart & donderdag 4 maart
–       De actie duurt op beide avonden van 18.00 uur tot 20.00 uur
De jongste leden hoeven niet alleen langs de deur, zij gaan onder begeleiding
Kom in uniform + das
Bel voor vragen je eigen leiding

Geplaatst in Scouting A15 Algemeen

Reacties zijn gesloten.