De Nationale Scoutingloterij

De Nationale Scoutingloterij 2007 staat voor de deur! De Nationale ScoutingLoterij is een actie voor Scoutinggroepen van Scouting Nederland. Deze actie loopt bij Scouting A15 van 1 juni tot 29 september. De trekking door een notaris is op 4 december en dan weten we wie de mooie prijzen heeft gewonnen. De uitslag wordt onder andere  bekend gemaakt  op www.scoutinga15.nl. Voor de verkoop van loten hier een aantal verkooptips:
–      Verkoop aan je familie
–      Vertel welke mooie prijzen er zijn te winnen
–      Verkoop aan je buren
–      Vertel wat voor leuke dingen je doet op de scouting
–      Verkoop aan kennissen
–      Neem loten mee naar verjaardagen
–      Verkoop aan de leiding
–      Neem de loten mee op vakantie en verkoop ze daar

De loten zijn wekelijks verkrijgbaar bij de leiding van je speltak. Weet jij nog meer tips? plaats een commentaar met jouw tip!

Geplaatst in Scouting A15 Algemeen

Reacties zijn gesloten.