Contactgegevens

Locatie

Adresgegevens Sliet 2, 3371 KK
Hardinxveld-Giessendam
route
Grotere kaart weergeven
   

Contact met speltakken

Wilt u graag met uw kind komen kijken bij onze scoutinggroep?
Neemt u dan contact op met de betreffende speltak via mail met vermelding van uw telefoonnummer zodat uw kind op het juiste moment enkele keren vrijblijvend kan komen kijken.
Bevers
Jongens & meiden 5 t/m 7 jaar bevers@scoutinga15.nl
Shanti’s
Meiden 7 t/m 11 jaar shantis@scoutinga15.nl
Welpen Jongens 7 t/m 11 jaar welpen@scoutinga15.nl
Blauwe vogels Jongens en meiden 18+ blauwevogels@scoutinga15.nl
Meidenscouts Meiden 11 t/m 15 jaar meidenscouts@scoutinga15.nl
Verkenners Jongens 11 t/m 15 jaar verkenners@scoutinga15.nl
Explorers Jongens & Meiden 15 t/m 18 jaar explorers@scoutinga15.nl
Stam Afslag 26 / Roverscouts
Jongens & Meiden 18+ stam@scoutinga15.nl
   

Contactpersonen / Contact met groepsbestuur

(bestuur [at] scoutinga15.nl)

Voorzitter

Jelle den Butter

Tel: 06 30790266
Mail: bestuur@scoutinga15.nl

Secretaris / Ledenadministratie

Sandra Nederlof

mail: secretaris@scoutinga15.nl

Algemene bestuursleden

Ilse Odijk

Jurgen van Veen
Richard van der Meijden
Paula Nederlof

Dennis Klop

Bestuurslid / Penningmeester

Stephen stam

Tel
Mail: penningmeester@scoutinga15.nl

Gebouw verhuur

Cora Putters

Tel: 06 46318869
Mail: verhuur@scoutinga15.nl

(Materiaal)Beheerder

Kees Boxman

Tel: 06-21570270
Mail: materiaal@scoutinga15.nl

Vertrouwenspersoon

Rob Emmen

Tel: 0184-424370
Mail: vertrouwenspersoon1@scoutinga15.nl

Ellen van der Herik

mail: vertrouwenspersoon2@scoutinga15.nl